sklep internetowy z ubraniami gwiazd

sklep internetowy z ubraniami gwiazd

Jak zatrzymać starzenie się twarzy teraz!

Jestem zszokowany! Niedawno dowiedziałem się, że starzenie się skóry nie zdarza się tylko dlatego, że się starzejemy. Powodem doświadczamy linie i zmarszczki to dlatego, że nasze komórki skóry są uszkodzone. Ta informacja była dla mnie trudne do uwierzenia. Oznacza to, że dopóki nie zobaczyłem dowód na własne oczy. Kiedy w końcu zrozumiał, co się dzieje z moją skórą, byłem w stanie podjąć odpowiednie kroki, aby zatrzymać mojego starzenia się twarzy. A jeśli mogę to zrobić, więc można. Proszę czytać dalej.

Widać, młode, jędrne, skóra jest wynikiem zdrowego poziomu kolagenu i elastyny ??powstaje w komórkach skóry. Te dwa białka strukturalne dostarczają naszą skórę naturalną wilgoć, jędrność, gładkość, elastyczność, a nawet tonu.

sklep internetowy z ubraniami gwiazd

Dowodem tych dwóch substancji w akcji jest tuż pod koszulą. Wystarczy spojrzeć na skórę na brzuchu, tuż pod klatką piersiową. Jestem gotów się założyć, że ten obszar jest gładka i jędrna, a nie ma żadnych linie i zmarszczki.

Dlaczego jest taka różnica między skórą w tej dziedzinie i twarzy? Ponieważ ta część ciała jest zazwyczaj chronione przez ubranie. Twoje komórki skóry są zabezpieczone przed uszkodzeniami powodowanymi przez UV światła słonecznego. Ich funkcja komórek pozostaje zdrowa i po prostu dalej robić to, co były one zaprojektowane do zrobienia … produkuje dużo kolagenu i elastyny.

sklep internetowy z ubraniami gwiazd

Twoja twarz, jednak brakuje tej ochrony. Dlatego komórki stają się uszkodzony, kolagenu i elastyny ??maleje i rozwijać starzeniu się twarzy.

Tak więc, w celu uzyskania anty starzenie po prostu trzeba uzyskać naturalną produkcję kolagenu i elastyny ??powrotem uruchomiony ponownie. Przy odpowiednim rodzaju ochrony i wsparcia można zatrzymać proces starzenia się twarzy.

Przechowywać słońce z twarzy jak najwięcej.

– autor artykułu