sklep internetowy z ubraniami butik

Więc dlaczego nie absolwenci podjęcia kariery naukowej? Powodem jest fakt, że po prostu nie jest cool – nie w szkole średniej, ani na studiach, ani w pracowników. CEW Georgetown University poinformował, że amerykańskie absolwentów nauk oglądany tradycyjne kariery naukowej jako „zbyt izoluje społecznie”. Ponadto liberalni-arts lub firma edukacji często postrzegane jako bardziej elastyczne w szybko zmieniającym się rynku pracy.

Jak rząd może dokonać nauki cool? Wyzwaniem, mówi profesor Ian Chubb, szef Urzędu Australii Głównego Scientist, jest, aby pacjenci STEM bardziej atrakcyjna dla studentów, zwłaszcza kobiety – bez dumbing dół zawartość. Chubb, jego Zdrowia Australian raportu Science (maj 2012), wskazuje, że na poziomie badawczym, Australia ma stosunkowo wysoką moc naukową w dziedzinie nauki, produkując więcej niż 3 procent publikacji naukowych światowych jeszcze stanowi tylko około 0,3 procent na świecie populacja. Australijskie opublikowane wyjść naukowych, w tym innych dziedzinach niż nauką, rosły w tempie około 5 procent rocznie w latach 1999 i 2008. To było znacznie wyższe niż tempo wzrostu globalnej o 2,6 proc. Ale dlaczego nie jest to wyjście naukowych przekłada się na powszechnej wiedzy, zainteresowania i uczestnictwa w nauce?

Chubb promuje dwutorowego podejścia do dylematu: 1. Nauka edukacji: poprawa jakości i zaangażowania nauczania przedmiotów ścisłych w szkołach i na uniwersytetach; oraz 2. naukowy pracowników: napar z komunikacji naukowej do głównego nurtu świadomości promować walory pracy naukowej.

Konkretnie, Chubb wzywa do twórczych i inspirujących nauczycieli i wykładowców, a także wzrost żeńskich akademików, do pozytywnej roli modelowania i ustawić naukę w nowoczesnym kontekście. Zamiast restrukturyzację i zmianę programu nauczania, on opowiada Nauczycielskie stworzyć sposoby, aby matematyka i nauki bardziej istotne dla życia uczniów.

– autor artykułu