sklep internetowy eleganckie ubrania

sklep internetowy eleganckie ubrania

Jak używać olejków eterycznych i aromaterapii dyfuzor i wdychania

Masz swoje olejki eteryczne i wiem, że są naturalne środki, skuteczne i bezpieczne dla zdrowia i uzdrawiania. Masz ból głowy, a teraz – co zrobić?

Olejki eteryczne (E.O.http://yoy.tv za) są łatwe w użyciu. Otworzyć butelkę, uzyskać kroplę lub dwie i używać go. to jest to! Nie odpowiedź szukasz? Załóżmy rozszerzyć na nim trochę.

Istnieje wiele metod nanoszenia terapeutycznego leczenia z E.O. jest. Metoda została wybrana opcja jest zależna od leczonego stanu, aw niektórych przypadkach jest używany E.O. jest.

Trzy główne kategorie:

wdychanie

Aktualny

Wewnętrzny

Wdychając Olejki eteryczne

E.O. są dość skuteczne, gdy w następstwie wdychania. Ta metoda jest zalecana do, ale nie wyłącznie, emocjonalne warunkach, takich jak stres, lęk, depresja, schorzenia dróg oddechowych, bóle głowy, migreny, przeziębienia, grypa, zatok, a także korzystać z naturalnym zapachem jak zapach. Metody stosowane wdychać oleje obejmują:

Dyfuzor: Istnieje kilka różnych dyfuzory przeznaczone do rozpraszania olejków eterycznych do atmosfery. Można również dodać E.O. do miski z parującą wodą i wdychać – bardzo uważać, aby nie pozwolić opary zagłębiać się w oczy, to może być bardzo irytujące w niektórych olejach.

Parowania: Upuść niektóre olejki eteryczne w tkance lub szmatką i albo wdychać bezpośrednio lub umieścić w pobliżu. Jest to dobry system bezsenność lub zaburzenia snu. Sposób odparowywania może zawierać po prostu wąchania z butelki.

Spray: dodanie około 15 kropli E.O. użytkownika za uncję wody w butelce ze sprayem jest idealnym sposobem, aby stworzyć zapach w pomieszczeniu lub dezodoryzujący. Pamiętaj, aby wstrząsnąć butelką przed lakierowaniem

Metoda Putz.. Umieścić kroplę E. O. na A 2 „tkanki kwadratowy, zwijać się umieścić go w nozdrza przez kilka minut Powtórzyć z drugą dziurką To jest dobre dla bóle głowy, zatok i problemów z oddychaniem.

Większość E.O. mogą być stosowane do inhalacji i dyfuzorów. Dostępne opcje zależą od tego, co skutkować szukasz. Niektóre propozycje są następujące:

Stres – bergamotka, Cape rumianek, drzewo cedrowe, szałwia, lawenda i majeranek

Ból głowy – Eucalyptus radiata, imbiru, lawendy i mięty pieprzowej

Bezsenność – szałwia, lawenda, mandarynka i Roman rumianku

Przeziębienie / Grypa / zatok – cynamonu, eukaliptusa radiata, eukaliptus globulus, tymianek, drzewa herbacianego i MQV

Medytacja – Cistus, kadzidło, paczula i nard

Euforyczny / Afrodyzjak – kadzidło, jaśmin, Osmanthus, wstał i tuberozy

Teraz cieszyć się naturalnym gojenia aromat olejków eterycznych!

Przejąć kontrolę!

– autor artykułu