sklepy internetowe z ubraniami grunge

sklepy internetowe z ubraniami grunge

Czy wszystkie kalorie The Same

Wiele osób koncentruje się przede wszystkim na liczeniu kalorii, gdy starają się schudnąć. Ale faktem jest, że skupiając się zbytnio na tym jednym aspekcie odżywiania może zrobić więcej szkody niż pożytku.

Czemu? Ponieważ nie wszystkie kalorie są sobie równe.

Teraz, w dosłownym tego słowa znaczeniu, kalorii jest tylko pomiar energii. Więc tak, to kalorii kalorii.

Nasze ciała wykorzystywać energię, która jest przechowywana w tych kalorii do wykonywania funkcji życiowych. A nadmiar kalorii, które nie używamy dostaje przechowywane w tłuszczu.

Tak więc, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z zawartości kalorii w pewnym stopniu. Ale staje się coraz mniej ważne, jak jakość żywności, którą spożywają wzrosty .

Ważne rozróżnienie, że chcę, aby dokonać w swoim umyśle to, że jakość składników odżywczych i gęstość żywności jesz robi ogromną różnicę, czy żywność doda składników odżywczych do ciała, albo je zabrać. A także, czy można zyskać lub stracić tłuszczu.

Gdy jedzenie jest całkowicie pozbawione odżywiania, takie jak większości fast foodów i żywności przetworzonej w środku sklepu, organizm musi czerpać z własnych sklepów odżywczych i energii, by zniszczyć tę żywność w dół.

Jeśli jednak, że żywność nie dodaje niczego z powrotem do swojego ciała, to pozostawia się w stanie posiadania mniej pożywienia niż ty, zanim je zjadł.

Wręcz przeciwnie, całe świeże zdrowa żywność są ładowane z substancji odżywczych. Często są one ładowane z enzymami, które organizm wykorzystuje do strawienia tej konkretnej potrawy.

W tej sytuacji, jedzenie jesz jest dodawanie składników odżywczych z powrotem do ciała. I to jest droga żywność ma pracować. Przypuszcza się, aby karmić was. Nie wyczerpuje Cię.

Aby wykonać ten przykład poziom głębiej, pod uwagę fakt, że wiele pokarmów zawierających duże stężenia składników odżywczych, które są niezbędne do wspierania różnych procesów w organizmie. Procesy w zakresie od wspierania funkcji układu immunologicznego, do detoksykacji, wspieranie strukturę i działanie różnych organów.

Jeśli jedzenie pokarmów wymagających ciała do jeszcze cięższej pracy, nie dostarczając mu niezbędnych składników odżywczych, aby wspierać naprawę i konserwację sobie, narażasz się na dobrej drodze do zdrowych problemów.

Poprzez spożywanie pokarmów, które są bardziej gęste składników odżywczych, można skupić się na liczeniu kalorii mniej i wciąż doskonalić swoje zdrowie ponad wszystko.

Nick Brown jest Certified Nutrition Specialist i zapis dla Chakra 4 Vegetarian Restaurant w Phoenix, AZ. Odwiedź naszą stronę internetową, aby zapisać się na nasz newsletter i otrzymuj darmowe porady na temat zdrowego odżywiania, organicznego życia i naturalnego uzdrawiania. Kliknij tutaj -> Phoenix Zdrowe Restauracja

– autor artykułu