sklepy internetowe z ubraniami skate

sklepy internetowe z ubraniami skate

Ale czy to rzeczywiście tragiczna problem? Pierwsze pytanie jest jednym z dostaw. Czy uniwersytety produkują wystarczająco jakości naukowców, technologów, inżynierów i matematyków? Harold Salzman z Rutgers University i jego kolega badania, B. Lindsay Lowell Uniwersytetu Georgetown w Waszyngtonu, ujawnił w badaniu 2009, że wbrew temu co się powszechnie sądzi, Stany Zjednoczone kontynuowały produkcję nauki i inżynierii absolwentów.tvp online Jednak mniej niż połowa rzeczywiście przyjęły pracy w swojej dziedzinie. Oni poruszają się w sprzedaży, marketingu i pracy służby zdrowia.

Drugie pytanie jest jednym z popytem. Czy istnieje ciągłe zapotrzebowanie na absolwentów nauk ścisłych? Z października 2011 raport z Centrum Edukacji i pracowników służby Georgetown University potwierdziły wysoki popyt na absolwentów kierunków ścisłych i że absolwenci STEM płacono większą pensję początkową niż absolwentów non-naukowych. Australijski matematyka Institute powiedział, że popyt na doktoranckich absolwentów matematyki i statystyki wzrośnie o 55 procent do 2020 (na 2008 poziomów). W Wielkiej Brytanii, na Wydziale Inżynierii i raportem Nauki, podaży i popytu na nauka, technologia, inżynieria i matematyka umiejętności w gospodarce Wielkiej Brytanii (Raport z badań RR775, 2004) przewidywana akcji absolwentów STEM wzrośnie o 62 procent w stosunku do roku 2004 do 2014 z najwyższym wzrostem przedmiotów sprzymierzonych z medycyny na 113 procent, nauk biologicznych na 77 procent, nauki matematycznej na 77 procent, przy 77 procent obliczeniowego, inżynierii na 36 procent, a fizyki w 32 proc.

Obszary szczególnego wzrostu przewiduje się nauki rolnicze (produkcja żywności, zapobieganie chorobom, bioróżnorodność i suchych ląduje badania), biotechnologia (szczepienia i patogen nauka, medycyna, genetyka, biologia komórki, pharmagenomics, embriologii, Bio-robotyki i przeciw starzejącego badawczej), energii (węglowodorów, górnictwo, metalurgicznych i energetyki odnawialnej), komputerów (takich jak gry wideo, bezpieczeństwo IT, robotyki, nanotechnologii i technologii kosmicznej), inżynieria (technologie motoryzacyjne hybrydowe-elektryczny), geologii (górnictwo i hydro-seismology) oraz ochrona środowiska (wody, gruntów, nauk morskich, meteorologia, systemy wczesnego ostrzegania, zanieczyszczenie powietrza i zoologia).

– autor artykułu