sklepy internetowe polskie ubrania

sklepy internetowe polskie ubrania

Jak żyć w swój sposób

Planowanie i ustalanie celów są krytyczne dla sukcesu, jeśli chcesz stać się bogatymi. Dwoma kluczowymi cechami ludzi, którzy nie stają się bogaci są, po pierwsze, mają one tendencję do wydać wszystkie pieniądze mają, a po drugie, nie wiem, co oni spędzają pieniądze. Brak celów jest głównym winowajcą. Ric Edelman, autor The Truth About Money i zwykli ludzie, niezwykłe bogactwo, nazywa to „wydając nieświadomie”. Mówi, że powodem, dla którego ludzie spędzają bez podania jej dużo myśli to, że nie mają żadnych celów. Bez bramek, żyjemy nieświadomie z chwili na chwilę, nigdy planować przyszłość, spędzamy całe nasze pieniądze, a w rezultacie, że jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek stać się bogatymi.

sklepy internetowe polskie ubrania

„Wydatki Nieprzytomny” jest bardziej powszechne w naszym społeczeństwie, niż zdajemy sobie sprawę. Chciałbym oszacować w przybliżeniu 80% do 90% populacji to zrobić. Z wyjątkiem jednej lub dwóch osób, większość z moich klientów nie miał pojęcia, co oni spędzali pieniądze aż poprosiłem ich, aby przygotować listę całkowitych wydatków i rozchodów przed naszą pierwszą sesję. W rzeczywistości, wielu z nich było zbyt przerażona, aby zrobić wstępne ćwiczenia i czekał, aż dotarli do mojego biura, więc mogłem im pomóc poprzez próby. Kwestie finansowe prostu przestraszyć ludzi. Są przerażeni wiedzieć jak spod kontroli ich finanse są. Jednak to jest właśnie to, co należy zrobić, zanim będzie można rozpocząć pracę nad rozwiązaniem.

Choć ważne jest, aby stać się spokojny i beztroski z naszych sprawach finansowych, to nie znaczy, nieostrożny. Stajemy się beztrosko z pieniędzmi, gdy wiemy, że to nie jest dobrem rzadkim, pracujemy nad zwiększeniem nasze dochody, zainwestować trochę czasu na bieżąco planować i przeglądu naszych finansów, a my systemowo uchylenie część naszych zarobków regularnie budować nasze oszczędności i inwestycji na przyszłość.

– autor artykułu