sklep internetowy ubrania japan style

sklep internetowy ubrania japan style

ESL GRA 8 pokrewne słowo Race

Nauczanie języka angielskiego była jedna najlepsza decyzja w moim życiu. Przed Pracowałem pracę, że nie mogę wyobrazić sobie przyszłość dla siebie, chociaż robiłem dużą sumę pieniędzy, co dwa tygodnie – ale moje serce nie było w nim.

Jadąc do Azji do nauczania języka angielskiego jako drugiego języka naprawdę pomogło ja wyleczyć moje życie i postawić się na znacznie większą satysfakcję kariery.siłownia zewnętrzna

Mam nadzieję, że jeśli jesteś zainteresowany w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka ~ czemu można korzystać z tej gry, aby swoją klasę ESL, że o wiele bardziej ekscytujące, przyjemny https://wyroby-kute.pl dla siebie i swoich uczniów.

W ten sposób można odtwarzać „Related kluczowe Race”

Pierwszy podzielić klasę na dwie lub więcej drużyn.

Podzielić uczniów na zespoły.

Daj każdemu zespołowi jedną kartkę papieru i jeden ołówek.

Nauczyciel napisze główny „Wyraz” na pokładzie.

Gdy nauczyciel mówi: „Idź!” zespoły będą pisać jak wiele innych słów, które są związane z głównym hasła na swoim kawałku papieru.

Daj klasa 5 – 10 minut, aby wykonać ten projekt.

Gdy czas się skończy … powiedz każdemu zespołowi wymyślić przed tablicą i powiedzieć na głos swoich powiązanych słów kluczowych.

Zespół, który ma najwięcej słów kluczowych, dostaje punkt, a zespół, który ma najlepszy słów kluczowych związanych także dostaje punkt.

Przykładem może wyglądać następująco:

Główny tekst: DOM

Powiązane słowa kluczowe:

telewizja

Krzesło

Biurko

Playstation 2

Samochód

Pies

Stół

Ubranie

Łazienka

Toaleta

Tonąć

Salon

Kominek

Lodówka

Hej! Chcesz obejrzeć film z tej gry ESL, a także 50 więcej gier ESL na wideo? Następnie kliknij tutaj. ESL szkolna GRY !!

– autor artykułu