sklep internetowy ubrania fitness

sklep internetowy ubrania fitness

Kiedy klienci najpierw przyjść do mnie, ich koszty stałe są często 50%, 60% lub nawet 70% swoich dochodów netto. Celem jest zmniejszenie tego wskaźnika do 40% lub mniej, w miarę upływu czasu. Tworzenie bogactwo polega na budowaniu silnych podstaw finansowych, które nie mogą zostać rozbite, niezależnie od tego, co możemy być wyłożone w przyszłości. Przykre, silne fundamenty zająć trochę czasu, aby zbudować.

Ludzie w ciężkim trudnej sytuacji finansowej mają zwykle koszty stałe, które są większe niż 65% lub 70% dochodu netto. Jest to zazwyczaj z powodu nadmiernego zadłużenia lub niewystarczającego dochodu. Ludzie, którzy są w kryzysie finansowym, w którym żyją od wypłaty do payday i wydają się być przechodząc od jednego problemu finansowego do następnego, wydają się koszty stałe od 45% do 60% ich dochodów. Jeśli ich koszty stałe wynoszą około 40% ich dochodów, żyją wygodnie w ramach posiadanych środków, a jeżeli ich koszty stałe wynoszą poniżej 40%, zwykle mają nadmiar pieniędzy, które mogą być łatwo kierowane do dodatkowych oszczędności i inwestycji. Tak więc kluczem do dobrego zarządzania finansowego jest zarządzanie i kontrolowanie swoich kosztów stałych.

Pamiętaj, że to wszystko odbywa się poprzez pomiar kosztów stałych: jeśli koszty stałe są o 40%, to żyją w naszych środków, jeśli koszty stałe są powyżej 40% będzie się oddanie się pod presją finansową, a jeśli są one poniżej 40 % będzie w stanie nadwyżki. Dlatego, jeśli chcesz, aby przyspieszyć swoje bogactwo, zachować swoje koszty stałe znacznie poniżej kreski 40% i zainwestować nadwyżkę.

Jeśli nadmierne zadłużenie utrzymuje się wysokie koszty stałe, formułuje długu wolne plan i nie głębiej w długi. Naucz się żyć z gotówką. To jest znacznie bardziej ograniczona, a gdy zabraknie gotówki, wiesz na pewno nie może sobie pozwolić na zakup tych dodatkowych zakupów.

– autor artykułu