internetowy sklep chinski ubrania

internetowy sklep chinski ubrania Niektóre z nich są sterowane (koszty zmienne), a niektóre są ustawione (koszty stałe). Koszty uznaniowe są koszty, które są nieistotne i bardzo zmienny. Koszty te są bardzo w swojej kontroli i gdzie większość wybór jest możliwe o ile jest zapisany w każdym miesiącu. Na przykład, rozrywka, jadalni-out, prezenty, święta i wszystkich luksusowych przedmiotów, które kochamy, ale może żyć bez. I pieszczotliwie nazywają tę część naszego budżetu, nasze „wirtualne pieniądze”. Problem z większością budżetów jest często wyklucza to istotny element i dlatego większość ludzi nie. Wszyscy potrzebujemy trochę wirtualne pieniądze i kilka luksusy w życiu.

Podczas pracy z tym wzorem z moich klientów, stwierdziliśmy, że ludzie, którzy mieszkają w ich drodze spędzają swoje pieniądze w przybliżeniu w 40% -30% -20% reguły. Oznacza to, że ich koszty stałe są mniej więcej 40%, koszty zmienne 30%, a uznaniowe 20% swoich dochodów netto. Im więcej pracowałem z tego wzoru, tym bardziej zdałem sobie sprawę, że to doskonały sposób, aby osiągnąć dwie rzeczy. Po pierwsze, zapewnia ona z prostego skutecznego sposobu planowania i przydzielania swoje finanse, a po drugie, jest to doskonały sposób na uzyskanie Ci wyjść z długów i do bogactwa.

Najbardziej krytyczne kategoria kosztów stałych. Koszty stałe ludzi, którzy żyją wygodnie w ramach posiadanych środków są zwykle około 40% ich dochodów. Ludzie z kosztów stałych powyżej tej wartości, wydają się prowadzić tryb życia, że ??ich kosztować więcej niż mogą sobie pozwolić. Wielkość i jakość ich domów, samochodów, mebli i innych przedmiotów, które mają za pożyczone, zmusiły ich do nadmiernego zadłużenia. Ponieważ koszty stałe składają się z długu i płatności popełnione, mają one istotne znaczenie dla określenia zdolności do tworzenia bogactwa. Jeśli chcesz być bogaty, musisz być zobowiązana do spadku tych kosztów poniżej 40%.

– autor artykułu